Wysokiej klasy, używany sprzęt dla protetyków dentystycznych, stomatologów, a także sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.
Kupuj i sprzedawaj u nas
Szeroki asortyment produktów, fachowe doradztwo oraz korzystne ceny. Sprawdź naszą ofertę.
Nasza oferta
Kontakt

Komis

Jeżeli modernizujecie Państwo swoją pracownię lub macie w niej urządzenia z których pomimo tego że są sprawne korzystacie bardzo rzadko i najchętniej pozbylibyście się ich, zapraszamy do naszego komisu.

Procedura komisowa:

 

  1. Dostarczenie sprzętu lub jego zdjecia do komisu (urządzenia można przysłać, przywieźć, możemy je także sami odebrać. Dopuszczamy także przysłanie jedynie zdjęcia urządzenia)
  2. Przygotowanie umowy komisowej (umowę sporządzamy na miejscu lub wysyłamy do podpisu pocztą)
  3. Wystawienie urządzeń do sprzedaży w sklepie internetowym
  4. Gdy jest zinteresowany kupnem klient - odbiór/przesłanie/przywiezienie urzadzeń (jeśli nie ma ich na miejscu) i ich sprzedaż.
  5. Wpłata pieniedzy na konto sprzedającego

W komis przyjmujemy urządzenia sprawne oraz wymagające niewielkiej naprawy.W indywidualnych przypadkach możemy także podjąć się poważniejszych napraw sprzętu przed przyjęciem go do komisu.

Przy zakupie sprzętu komisowego nie udzielamy kupujacym gwarancji ponieważ nie możemy odpowiadać za sprzęt w którego sprzedaży jedynie pośredniczymy i nie jest sprzetem nowym.

Urządzenia zawsze można sprawdzić na miejscu przed zakupem lub zaraz po tym jak do Państwa dotrze. W razie uwag co do jego funkcjonowania macie Państwo 3 dni na jego odesłanie.

Oczywiście w razie potrzeby zajmujemy się jego serwisem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia pochodzace z likwidowanych laboratoriów w Niemczech, jak również sprzęt z Polski, oferowany przez protetykow i stomatologów, lekarzy oraz rehabilitantów unowocześniających swój warsztat pracy.

skup i sprzedaż sprzętu

Skupujemy i sprzedajemy urządzenia i narzędzia dla protetyków stomatologicznych, stomatologów, weterynarzy a także sprzęt medyczny i rehabilitacyny.

zobacz więcej
Komis ze sprzętem

Jeżeli modernizujecie Państwo swoją pracownię lub praktykę i macie w niej urządzenia z których pomimo tego że są sprawne korzystacie bardzo rzadko i najchętniej pozbylibyście się ich, zapraszamy do naszego komisu.

 

zobacz więcej
serwis sprzętu

Proponujemy naprawy wszelkich drobnych urządzeń protetycznych oraz medycznych. Specjalizujemy się w naprawach parownic, wyparzarek, obcinarek oraz pras protetycznych. Naprawiamy także drobny sprzęt medyczny.

zobacz więcej
Nasz sklep
Sklep zawiera pełen asortyment oferowanych urządzeń i narzędzi. Ofertę aktualizujemy na bieżąco.
zobacz więcej
Kontakt z nami
Zapraszamy do kontaktu z nami: +48 609 752 154
lub napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania
ul. Solna 15A, 62-500 Konin
Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego